dní
do konce školního roku
Integrovaná střední škola Brno

Hlavní menu

Volná místa ISŠA

Popis

Datum vložení

 Nabízíme volné pracovní místo na pozici POMOCNÁ KUCHAŘKA – VÝDEJČÍ OBĚDŮ

 Pracovní doba : PO-PÁ  6:00 – 14:30

 Místo : Dunajevského 1, Brno-Žabovřesky

              Křižíkova 15, Brno – Královo Pole (poblíž Lesné)

 Náplň práce: pomocné práce v kuchyni, příprava příloh a salátů ( vše zaškolíme) výdej obědů

Bližší inforamace:  tel:  604 85 33 07

e-mail : lenka.satrapova@issabrno   (pro zaslání životopisů)

 11.9.2018

 Učitel/ka anglického jazyka od 1. 9. 2018

Integrovaná střední škola automobilní Brno přijme učitele/ku aprobace Anglický jazyk. Nástup od 1. 9. 2018. Plný úvazek.

Životopisy zasílejte na e-mail: vladislav.jankovych@issabrno.cz

 16.8.2018

 Mzdový/á účetní a personalista/ka

Typ pracovního poměru:   HPP na plný pracovní úvazek

Vzdělání:                            středoškolské s maturitou, nejlépe ekonomického směru

Platové zařazení:             10. platová třída + osobní příplatek

Požadavky:

  • uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook)
  • zkušenost se mzdovým programem AVENSIO (výhodou)
  • orientace v zákoníku práce a souvisejících předpisech
  • praxe v oblasti mzdového účetnictví
  • trestní bezúhonnost
  • praxe ve školské příspěvkové organizaci (výhodou)
  • týmová spolupráce

Náplň práce:

  • komplexní vedení mzdové a personální agendy pro cca 125 zaměstnanců (včetně odvodů, exekucí, ročního zúčtování daně zaměstnanců, vyúčtování daně ze ZČ za organizaci)
  • tvorba tabulek a statistických výkazů
  • zařazování zaměstnanců do platových tříd a stupňů

 Nabízíme:

  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na obědy a rekreaci/sport z FKSP
  • příjemné pracovní prostředí
  • stabilitu státní příspěvkové organizace
  • místo výkonu práce: Brno – Královo Pole
  • nástup možný ihned nebo dle dohody

V případě zájmu zašlete, prosím, svůj profesní životopis nejpozději do 31. 8. 2018 na e-mailovou adresu: hana.parizkova@issabrno.cz

 15.8.2018
 Související obrázek

UČITEL/KA ODBORNÉHO VÝCVIKU obor Mechanik opravář motorových vozidel / karosář

Požadované vzdělání:

Úplné střední odborné s vyučením i maturitou + pedagogické vzdělání (DPS)
Pracovní poměr

Nástup od 1. 9. 2018, plný úvazek10. platová třída

Další požadavky:
čistý trestní rejstřík, praxe opravy vozidel, praxe s vedením žáků výhodou,
řidičské oprávnění skupiny B, popř.C.
Kontaktní osoba:
e-mail: pavel.krejci@issabrno.cz., tel.: 533 433 149 / kl.12

 5.6.2018

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY DO NAŠEHO TÝMU NA PRACOVNÍ POZICI

Přijímací technik

Pracovní pozice je určena pro zájemce, kteří mají ukončené střední vzdělání maturitou a řidičské oprávnění skupiny B. Vítané je vzdělání a praxe v oboru Autoelektrikář.

Požadujeme spolehlivost a zájem o obor.

Po splnění pedagogické kvalifikace je možné pracovat jako učitel odborné výuky.

Předpokládaný nástup po dohodě.

Životopis zasílejte na adresu: petr.oplatek@issabrno.cz

 24.10.2017

Škola přijme učitele odborného výcviku v autoškole.

hlavní pracovní poměr práce pouze v pracovní dny.

směnný provoz (nejdříve od 6.30 a nejpozději do 19.00)
platová třída 9, platový stupeň dle počtu uznaných let praxe (§5 odst. 6 Nařízení vlády č. 564/2006 Sb.)
nástup od 2.10.2017

Nabídka ke stažení.. (PDF 765.67 kB)

22.8.2017

Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace, Křižíkova 106/15, 612 00 BRNO

IZO: 600 171 850
IČ: 00 219 321   |   DIČ: CZ 00 219 321

telefon: 533 433 147-9 (spojovatelka)
e-mail: sekretariat@issabrno.cz
ID datové schránky: c84wg85

47534750

facebook RSS  Výsledek obrázku pro logo app store

 stravovani email Výsledek obrázku pro logo google play

počítadlo.abz.cz