dní
do konce školního roku
Integrovaná střední škola Brno

Hlavní menu

Novinky

12. dubna 2018

AUTOOPRAVÁŘ JUNIOR 2018. Malé ohlédnutí za velkou a významnou událostí

V termínu 26. až 28. března 2018 se v prostorách společnosti ŠKODA AUTO a. s. Mladá Boleslav uskutečnil 24. ročník finále soutěže odborných znalostí a dovedností AUTOOPRAVÁŘ JUNIOR 2018 ve čtyřech kategoriích: Automechanik, Karosář, Autolakýrník, Autotronik.

 

Hlavní myšlenkou a cílem pořádání těchto akcí je propagace uvedených technických oborů, propojení spolupráce mezi budoucími zaměstnavateli a středními školami nejen v České republice, ale i se slovenskými kolegy. Do soutěže byla zapojena jako obvykle celá řada partnerů z oblasti autoopravárenství, kteří se podíleli na zajištění praktických, poznávacích i testových úkolů a jejich hodnocení. Také zajistili tradičně velké množství hodnotných cen pro soutěžící a školy. Úroveň všech účastníků byla vysoká a výkony na teoretické, poznávací i praktické části byly perfektní. Cílem  soutěží je mimo jiné srovnat úroveň výuky těchto oborů v rámci celé republiky a v tomto naše škola opět obstála.

 

Letos se do finále dostali z naší školy soutěžící ve všech kategoriích a zástupce karosářů se umístil na 10. místě. Nejúspěšnějším reprezentantem byl Jan Sedláček, který v kategorii Autotronik získal pro ISŠA Brno 1. místo. V soutěži Autolakýrník Junior bojoval za naši školu Pavel Piterna ze 3KL. Umístil se jen o pár bodu za vítězem na stříbrné příčce. V kategorii Automechanik soutěžil Tomáš Brázda a dosáhl na pěkné 9. místo z 28 soutěžících.

 

Gratulujeme! Také děkujeme klukům za dobrou reprezentaci školy a všichni pedagogičtí pracovníci školy přejí mnoho dalších úspěchů v oboru i osobním životě.

          

                                                                                             VUOV Mgr. Martin Štourač


Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace, Křižíkova 106/15, 612 00 BRNO

IZO: 600 171 850    
IČ: 00 219 321   |   DIČ: CZ 00 219 321

telefon: 533 433 147-9 (spojovatelka)
e-mail: sekretariat@issabrno.cz
ID datové schránky: c84wg85

47534750

facebook RSS  Výsledek obrázku pro logo app store

 stravovani email Výsledek obrázku pro logo google play

 

počítadlo.abz.cz