dní
do konce školního roku
Integrovaná střední škola Brno

Hlavní menu

Novinky

24. listopadu 2017

Víte, že máme nový obor?

Víte, že máme nový obor? Mechanik/diagnostik zemědělské a stavební techniky. Na dnu otevřených dveří v sobotu 25. listopadu 2017 si můžete vyzkoušet práci bagristy. V soutěži můžete pro vaše rodiče vyhrát Mercedes nebo BMW na víkend. Mezi tím, co budete soutěžit, si vaši rodiče můžou zkusit jízdu v elektromobilu nebo vůz, který sám zaparkuje. Viděli jste někdy jediné brněnské kino v protiatomovém krytu? Víte, odkud by se řídily záchranné operace obyvatelstva při výbuchu atomové bomby nebo výbuchu jaderné elektrárny v Dukovanech.
To vše můžete zažít a vidět 25. listopadu 2017 na Dnech otevřených dveří Integrované střední školy automobilní Brno.
 
DSC_0151.JPG
 
 

Jak se k nám dostanete

http://www.issabrno.cz/mapa/

MHD z hlavního brněnského nádraží

Tramvají číslo 9 - směr Lesná - na Halasovo náměstí, vystupte a jeďte autobusem 44 na zastávku Divišova čtvrť - komplex budov ISŠA Brno bude přímo před vámi. Poznávací znamení: modrá budova, modře natřený plot.

 

MHD z nádraží Brno-Židenice

Ze zastávky Stará osada pojedete autobusem 44. Pokud vystoupíte na zastávce Divišova čtvrť, bude komplex budov ISŠA Brno přímo před vámi.

 

Autem

Ve směru od Prahy sjet z dálnice D1 na 196. km: výjezd Brno-jih a křižovatka dálnic D1 a D2, směr Brno-centrum. Ulicemi Kaštanová a Hněvkovského dojet do Komárova a odtud po velkém městském okruhu (směrové tabule Svitavy) přes Černovice, Židenice a Husovice na ulici Křižíkovu.

Parkování

Parkování je možné na nezpevněné ploše naproti areálu školy.

Průběh dne otevřených dveří

Dny otevřených dveří jsou od 9.00 do 18.00. Prohlídka areálu školy začíná každých 30 minut. Čekání můžete vyplnit závody s RC modely na vodíkový pohon – závodník s nejlepším časem vyhrává! Poslední skupina půjde v 16.30. Počítejte s jednou až dvěma hodinami podle toho, co si budete chtít všechno vyzkoušet a jak budete šikovní při soutěži.

Co vás čeká

Samozřejmě získáte informace o studiu na naší škole, ale nejen to. Můžete si zasoutěžit o hodnotné ceny, vyzkoušet si řízení auta s instruktory autoškoly, nastříkat si svůj první airbrush, zazávodit si s RC modely na vodíkový pohon a mnoho dalšího. Pro vaše rodiče máme nachystané jízdy v elektromobilu, testovací vůz s nejmodernější výbavou včetně autonomního parkování, prohlídku protiatomového krytu, a to stále ještě není vše…

 

Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace, Křižíkova 106/15, 612 00 BRNO

IZO: 600 171 850    
IČ: 00 219 321   |   DIČ: CZ 00 219 321

telefon: 533 433 147-9 (spojovatelka)
e-mail: sekretariat@issabrno.cz
ID datové schránky: c84wg85

47534750

facebook RSS  Výsledek obrázku pro logo app store

 stravovani email Výsledek obrázku pro logo google play

 

počítadlo.abz.cz