dní
do konce školního roku
Integrovaná střední škola Brno

Hlavní menu

Novinky

19. února 2018

Dny otevřených dveří na ISŠA

Co vás čeká na dni otevřených dveří

Samozřejmě získáte informace o studiu na naší škole a prohlédnete si dílny, ale nejen to. Na sobotních DOD si můžete zasoutěžit o hodnotné ceny, například Mercedes-Benz na víkend. Vyzkoušet si řízení auta nebo traktoru s instruktory autoškoly, nastříkat si svůj první airbrush, zkusit si práci bagristy, zazávodit si s RC modely na vodíkový pohon, zalétat si pomocí 3D virtuální reality a mnoho dalšího. Pro vaše rodiče máme nachystaný testovací vůz s nejmodernější výbavou včetně autonomního parkování, prohlídku protiatomového krytu, odpočinkovou zónu s občerstvením a to stále ještě není vše…

Průběh dne otevřených dveří

Sobotní dny otevřených dveří jsou od 9.00 do 18.00. Prohlídka areálu školy začíná každých 30 minut. Čekání můžete vyplnit závody s RC modely na vodíkový pohon, vyzkoušením si brýlí s 3D realitou anebo zjistit jak funguje 3D tiskárna a odnést si něco vytištěného. Poslední skupina bude začínat v 16.30. Počítejte s jednou až dvěma hodinami podle toho, co si budete chtít všechno vyzkoušet a jak budete šikovní při soutěži. DOD v pracovních dnech probíhají individuálně od 8.00 do 18.00, získáte zde informace o studiu na naší škole a prohlédnete si dílny.

Jak se k nám dostanete

http://www.issabrno.cz/mapa/

MHD z hlavního brněnského nádraží

Tramvají číslo 9 - směr Lesná - na Halasovo náměstí, vystupte a jeďte autobusem 44 na zastávku Divišova čtvrť - komplex budov ISŠA Brno bude přímo před vámi. Poznávací znamení: modrá budova, modře natřený plot.

 

MHD z nádraží Brno-Židenice

Ze zastávky Stará osada pojedete autobusem 44. Pokud vystoupíte na zastávce Divišova čtvrť, bude komplex budov ISŠA Brno přímo před vámi.

 

Autem

Ve směru od Prahy sjet z dálnice D1 na 196. km: výjezd Brno-jih a křižovatka dálnic D1 a D2, směr Brno-centrum. Ulicemi Kaštanová a Hněvkovského dojet do Komárova a odtud po velkém městském okruhu (směrové tabule Svitavy) přes Černovice, Židenice a Husovice na ulici Křižíkovu.

Parkování

Parkování je možné na nezpevněné ploše naproti areálu školy.

Kontakt

V případě dotazů nás můžete kontaktovat na adrese: papala@issabrno.cz, nebo na telefonním čísle: 777 295 800. Kontaktní osoba je pan Štefan Papala, učitel odborných předmětů.

Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace, Křižíkova 106/15, 612 00 BRNO

IZO: 600 171 850    
IČ: 00 219 321   |   DIČ: CZ 00 219 321

telefon: 533 433 147-9 (spojovatelka)
e-mail: sekretariat@issabrno.cz
ID datové schránky: c84wg85

47534750

facebook RSS  Výsledek obrázku pro logo app store

 stravovani email Výsledek obrázku pro logo google play

 

počítadlo.abz.cz