dní
do konce školního roku
Integrovaná střední škola Brno

Hlavní menu

Novinky

17. října 2017

Zážitky a postřehy ze závodu na SOU Hubálov

Byli jsme osloveni SOU Hubálov, abychom se zúčastnili závodu, který se konal v jeho areálu. Pokud vám není toto místo povědomé, tak Hubálov je asi 230 km od Brna a nachází se u Turnova.

Na sobotní závod jsme vyjeli už v pátek odpoledne a dorazili jsme v pozdních hodinách, vedoucí týmu/organizátor závodu ze SOU Hubálov nás vřele přivítal, provedl nás po škole a večer byla možnost si opéct buřtíky na ohni, přespání bylo zajištěno na místním internátu.

V 8:30 začala zahřívací kola a kvalifikace. O dvě hodiny později oficiálně odstartoval tříhodinový vytrvalostní závod. Akce se účastnilo pět týmů: SOU Hubálov, Motol, ISŠA Brno, Škoda 1 a Škoda 2. Přestože jsme měli jeden z nejpomalejších vozů, tak jsme se v prvních třiceti kolech drželi na místě vítězů. To vše jen díky řidiči a nízké váze vozidla. Při prvním servisním intervalu, který byl po třiceti minutách, se objevily potíže s tlakem ve vodíkové soustavě. Než jsme našli nepatrnou prasklinu v silikonové hadičce, kterou jsme vyměnili, nám zabralo další servisní interval. Baterie, která měla vydržet 1,5 hodiny, byla vybitá již po čtyřiceti minutách, proto jsme museli upravit tempo tak, abychom vydrželi co nejdéle.

Bohužel jsme se začali propadat v průběžném pořadí soutěže, k jejímu konci jsme svedli boj o čtvrté místo s týmem SOU Hubálov. Tento závod jsme vyhráli o deset kol z tří set patnácti, a to vše díky bojovnosti týmu. Toto klání vyhrál celkově tým Motol Speeders z Prahy. Blahopřejeme!

tým Hydrocar Brno


Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace, Křižíkova 106/15, 612 00 BRNO

IZO: 600 171 850    
IČ: 00 219 321   |   DIČ: CZ 00 219 321

telefon: 533 433 147-9 (spojovatelka)
e-mail: sekretariat@issabrno.cz
ID datové schránky: c84wg85

47534750

facebook RSS  Výsledek obrázku pro logo app store

 stravovani email Výsledek obrázku pro logo google play

 

počítadlo.abz.cz