Hlavní menu

Novinky

22. únor 2017

Sport na ISŠA Brno: malé resumé za I. pololetí 2016/17

Za I. pololetí školního roku 2016/17 se naši sportovní reprezentanti zúčastnili v rámci Asociace školních sportovních klubů ČR soutěží těchto sportů – fotbal, přespolní běh, stolní tenis, Středoškolská futsalová liga, O pohár hejtmana Jihomoravského kraje (florbal), házená a futsal. Největšího úspěchu dosáhlo družstvo házenkářů, které obsadilo v městském kole 3. místo.

V měsíci prosinci a lednu se konaly již tradiční závody v motokárách, přebory v silovém trojboji a Novoroční turnaj ve futsalu.

Pořadí jezdců z celkového počtu 40 závodníků: 1. Dominik Lax (DP3)

2. Michal Kárný (A3A)

3. Maxmilián Beránek (A2A)

Absolutním vítězem II. ročníku silového trojboje z celkového počtu 25 závodníků se stal Martin Šebela z A2B.

Novoroční turnaj ve futsalu vyhrála třída A3A z celkového počtu 20 tříd. Druhé místo obsadila překvapivě třída DP1 a třetí skončila třída 2KL.

Fotogalerie sportovců bude na webových stránkách školy a facebooku.