dní
do konce školního roku
Integrovaná střední škola Brno

Hlavní menu

Novinky

13. prosince 2016

A1A pobavila a stmelila plavba Na jedné lodi

Dne 5. prosince 2016 se naše třída vydala na teambuildingovou akci s názvem „Na jedné lodi“. Sraz jsme měli v 8.45 u supermarketu na Lesné, tam na nás čekala paní učitelka Leona Koutná. Když jsme přišli dovnitř, tak jsme si odložili věci, abychom si udělali větší pohodlí a mohli se lépe hýbat. V zápětí jsme vešli do místnosti, kde byly židle úhledně naskládány do tvaru kruhu, a nikdo nevěděl, proč to tak je. O něco později přišly dvě milé paní lektorky a všechno nám vysvětlily a ujasnily, co budeme dělat. Tento program nás měl blíže seznámit, abychom se lépe poznali navzájem. První úkol, který jsme dostali, spočíval v tom, že se musíme nějak dostat na ostrov. Rozdaly nám papírky s dopravními prostředky (létající balón, tank, loď a létající koberec). Byli jsme rozděleni na čtyři skupiny a ty měly za úkol vytvořit daný dopravní prostředek ze svých těl. Všem se to velmi povedlo.

Další z úkolů bylo „přejít lávku přes velký příkop“, abychom se dostali na druhou stranu. Podmínkou bylo, že musíme být potichu, protože pod námi byli lidožrouti a nesměli o nás vědět. Lávka byla naznačena některými židlemi a po nich jsme museli chodit s maximální tichostí, jinak bychom přišli o kousek lávky (jednu židli). Nakonec jsme to všichni zvládli a nikdo nebyl sežrán. Jako další úkol jsme měli, že se musíme na židlích seřadit podle data narození. Opět to všichni zvládli. Dále jsme se řadili podle barvy očí, vše bylo zase bez mluvení.

Nakonec jsme měli hrát příběh o Šípkové Růžence a každá skupina dostala zadaný jiný styl ztvárnění (groteska, horor, balet, romantická verze), všichni jsme se velmi pobavili, dokonce i naše lektorky se smály. Byla to taková „sladká tečka“ na závěr celé akce. Pak už jsme se oblékli, zašli si nakoupit svačinky a následovala cesta do školy na poslední tři vyučovací hodiny.

Filip Caturegli (A1A)

Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace, Křižíkova 106/15, 612 00 BRNO

IZO: 600 171 850    
IČ: 00 219 321   |   DIČ: CZ 00 219 321

telefon: 533 433 147-9 (spojovatelka)
e-mail: sekretariat@issabrno.cz
ID datové schránky: c84wg85

47534750

facebook RSS  Výsledek obrázku pro logo app store

 stravovani email Výsledek obrázku pro logo google play

 

počítadlo.abz.cz