dní
do konce školního roku
Integrovaná střední škola Brno

Hlavní menu

Novinky

11. listopadu 2016

Přijímací pohovor v angličtině či time management. I to učil workshop JA Czech

Dne 25. 10 2016 jsme se zúčastnili workshopu, který organizovala společnost JA Czech. Konal se přímo ve firemních prostorách americké společnosti AT&T v bohunickém Campus Square. Tato společnost má velmi zajímavou a dlouhou historii v oblasti telekomunikací a v Brně zaměstnává 1100 lidí. Na akci byli studenti ze tříd AN1 a PT2. My mladší jsme s menšími problémy dorazili do správné budovy, kde nás již očekával slíbený doprovod – paní učitelka Drápalová a zástupkyně společnosti JA Czech. Program byl skutečně nabitý, skládal se ze čtyř částí. Kromě žáků ISŠA Brno se workshopu zúčastnily i studentky Obchodní akademie Choceň.

Nejprve jsme dostali rady, jak se má sestavit zajímavý životopis. Následovala část, ve které jsme se v angličtině připravovali na přijímací pohovor. Po dobrém obědě začal odpolední program – prezentace zadaných témat ve dvojicích. Poslední část byla věnována time managementu a stres managementu. Po celou dobu jsme pracovali ve skupinách. Na závěr jsme obdrželi certifikáty a drobné reklamní předměty. Manažer společnosti nás provedl po prostorách sídla firmy. Nás zaujalo velké množství mladých lidí, převážně cizinců, kteří zde pracují.

Na celé akci oceňujeme jedinečnou možnost nahlédnut do prostředí firmy v běžném pracovním dni a zároveň příležitost ke zdokonalení našich dovedností pro úspěšný vstup na trh práce.

David Pospíšil a Petr Drda (AN1)   


Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace, Křižíkova 106/15, 612 00 BRNO

IZO: 600 171 850    
IČ: 00 219 321   |   DIČ: CZ 00 219 321

telefon: 533 433 147-9 (spojovatelka)
e-mail: sekretariat@issabrno.cz
ID datové schránky: c84wg85

47534750

facebook RSS  Výsledek obrázku pro logo app store

 stravovani email Výsledek obrázku pro logo google play

 

počítadlo.abz.cz