dní
do konce školního roku
Integrovaná střední škola Brno

Hlavní menu

Novinky

8. listopadu 2016

DP4 v Praze

Dne 4.10. - 6. 10. 2016 se naše třída DP 4 zúčastnila literárního výletu do Prahy. Vyjeli jsme v úterý 4. 10. v ranních hodinách rychlíkem z brněnského Hlavního nádraží. Kolem poledne jsme dorazili na pražské Hlavní nádraží. Poté jsme se ubytovali v hotelu Brilliant na pražském Proseku. Jen jsme si vybalili, už naše kroky mířily k Vyšehradu, navštívili jsme zdejší hřbitov, na kterém odpočívá mnoho slavných českých spisovatelů, herců a jiných významných českých osobností. Večer jsme zhlédli představení Othello v Divadle pod Palmovkou. 

Následující den nás čekala procházka po památkách historické Prahy, počasí nám sice moc nepřálo, nad Prahou se stahovaly těžké černé mraky a „funěl“ silný vítr. Začali jsme na Václavském náměstí, přes Národní třídu a Karlův most jsme šplhali ulicí Nerudovou na Pražský hrad, pak Staroměstské náměstí a mnoho dalších. Počasí se nakonec umoudřilo, ani jsme nezmokli. Večer bylo opět na programu divadlo tentokrát představení Romeo a Julie v Divadle na Vinohradech. Tady jsme se setkali s herečkou Šárkou Vaculíkovou alias Adrianou ze seriálu Ulice (viz foto), která podobně jako my sledovala představení svých kolegů. Zpracování světoznámé Shakerspearovy tragédie se nám moc líbilo.
V Praze bylo krásně, ale už jsme se všichni těšili domů.
Za tento výlet bychom chtěli poděkovat našemu panu třídnímu učiteli Ing. Martinu Klausovi a hlavně naší paní učitelce češtiny Mgr. Simoně Šlezarové.

Studenti DP 4


Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace, Křižíkova 106/15, 612 00 BRNO

IZO: 600 171 850    
IČ: 00 219 321   |   DIČ: CZ 00 219 321

telefon: 533 433 147-9 (spojovatelka)
e-mail: sekretariat@issabrno.cz
ID datové schránky: c84wg85

47534750

facebook RSS  Výsledek obrázku pro logo app store

 stravovani email Výsledek obrázku pro logo google play

 

počítadlo.abz.cz