dní
do konce školního roku
Integrovaná střední škola Brno

Hlavní menu

Novinky

6. října 2016

Podhradí 7. 9. - 9. 9. 2016

7.09. jsme měli sraz v 9:00 u školy. Okolo 8:45 už tam byla většina žáků, tak jsme ještě platili a řešili pár věcí před odjezdem. Jelo nás asi 50 lidí, z toho 28 autotroniků. Jelikož jsme čekali na opozdilce, tak jsme vyjeli okolo 9:00. Kvůli tomu, že jsme se všichni nevlezli do autobusu, nakonec jel autobus, Fiat Ducato a pan zástupce ve svém autě. Po chvíli jsme dojeli do Muzea motorismu ve Znojmě. Tam jsme měli pěknou prohlídku muzea s průvodkyní. Po prohlídce jsme si mohli ještě projít celé muzeum sami. Pak jsme se všichni sešli před muzeem a společně jsme šli k autobusu. Odtud jsme jeli asi půl hodiny do Podhradí nad Dyjí, kde jsme přeskládali všechna zavazadla a spacáky do fiatu. Ve fiatu odjeli 2 žáci, kteří pomáhali s vyskládáním zavazadel v táboře.Hned po tom, co přišli všichni žáci do tábora, jsme se ubytovali do 7 chatek a 3 pokojů. Asi po půl hodině jsme šli na oběd, po obědě jsme se vrátili do tábora, odpočali jsme si a pak jsme šli do Podhradí nad Dyjí do restaurace Králinda. Večer jsme šli na večeři. Po večeři jsme si užili opékání špekáčků u ohně, kde jsme si povídali jak mezi sebou, tak i s učiteli.

Na druhý den ráno jsme po snídani vyrazili zase do restaurace Králinda, kde si všichni nakoupili nějaké sladkosti, chipsy a podobně. Hned po návratu jsme šli na oběd a po obědě začal pro všechny asi nejzajímavější program. Rozdělili jsme se do 9 týmů a plnili jsme různé úkoly (běh, střelba ze vzduchovky, kopání na bránu, kvíz a další). Po soutěži jsme šli na večeři a po večeři se udělalo vyhlášení. Po vyhlášení jsme si opékali špekáčky, povídali si a bavili jsme se. Na druhý den ráno jsme uklidili tábor a společně jsme odjeli zpět do Brna. Přijeli jsme okolo 11:00, všichni jsme se rozloučili a šli jsme domů.

A na závěr bych mluvil za všechny prváky z A1.A a 1C, myslím, že se to všem líbilo, všichni jsme se krásně poznali, což bylo účelem. A podle toho, jak to bylo v Podhradí, bych řekl, že po 3 letech na SŠ se nebudeme chtít rozloučit.

 Napsal Bordukov Andriy ( A1.A )

podhradí.jpg

Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace, Křižíkova 106/15, 612 00 BRNO

IZO: 600 171 850    
IČ: 00 219 321   |   DIČ: CZ 00 219 321

telefon: 533 433 147-9 (spojovatelka)
e-mail: sekretariat@issabrno.cz
ID datové schránky: c84wg85

47534750

facebook RSS  Výsledek obrázku pro logo app store

 stravovani email Výsledek obrázku pro logo google play

 

počítadlo.abz.cz