dní
do konce školního roku
Integrovaná střední škola Brno

Hlavní menu

Novinky

1. dubna 2016

Stříbrná příčka pro autolakýrníka Pavla Kráčmara

V týdnu před Velikonoci se naši studenti utkali v různých autoopravárenských oborech v soutěži Autoopravář junior 2016. Již po třetí se odborné klání konalo na neutrální půdě v Service Training Center ŠKODA AUTO a. s., Mladá Boleslav.

V soutěži Autolakýrník junior bojoval za naši školu Pavel Kráčmar ze 3.KL. Umístil se o pár bodu za vítězem – gratulujeme ke stříbru! Úroveň všech soutěžících byla vysoká a výkony na teoretické, poznávací i praktické části byly perfektní.

Do soutěže byla zapojena tradičně celá řada partnerů z oblasti autoopravárenství, kteří se podíleli na zajištění praktických i poznávacích úkolů a jejich hodnocení. Letos poprvé sociální partneři zajistili také celou testovou část soutěže. Tradičně věnovali také velké množství hodnotných cen pro soutěžící.

Devátý ročník soutěže Autolakýrník junior byl díky práci velkého množství organizátorů bezproblémový a na vysoké úrovni. Jedním z cílů soutěže je umožnit žákům srovnání na celorepublikové úrovni a také získání cenných zkušeností do jejich profesního života a to se podařilo.

                                                                                                                      Š.P.


Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace, Křižíkova 106/15, 612 00 BRNO

IZO: 600 171 850    
IČ: 00 219 321   |   DIČ: CZ 00 219 321

telefon: 533 433 147-9 (spojovatelka)
e-mail: sekretariat@issabrno.cz
ID datové schránky: c84wg85

47534750

facebook RSS  Výsledek obrázku pro logo app store

 stravovani email Výsledek obrázku pro logo google play

 

počítadlo.abz.cz