dní
do konce školního roku
Integrovaná střední škola Brno

Hlavní menu

Novinky

16. března 2016

Autolakýrníci v akci!

Vybraní žáci třetího ročníku oboru autolakýrník absolvovali celodenní školení ve firmě Auto Fit spol. s. r. o., jako přípravu na soutěž Autolakýrník Junior.

Vyberte si pistole, pánové!

Celý den byl zaměřený na zkoušení různých produktů od firmy Auto Fit spol. s. r. o. Přehled stěžejních opravárenských materiálů značky Nexa Autocolor. Základní orientace v technických listech, stanovení technologického postupu opravy a volba správných materiálů. Příprava povrchu před lakováním. Aplikace jednotlivých vrstev nátěrového systému - tmelení, aplikace základu a plniče, aplikace vodou ředitelných bází, aplikace čirého vrchního laku. Technika rozstřiku. Broušení příslušných technologických vrstev. Výběr správné stříkací pistole. Vyhledání a namíchání požadované receptury. a nezbytné dodržování zásad BOZP a PO. Používání OOPP.

Školení pro všechny žáky, kteří budou soutěžit příští týden v Mladé Boleslavi nabídla firma Auto Fit, spol. s r.o., která patří již více než 20 let mezi přední dodavatele komplexních řešení v oblasti povrchových úprav v segmentu autoopravárenství a v průmyslové výrobě. Mimo jiné také dlouhodobě spolupracuje s ISŠA a to nejen v rozvoji oboru autolakýrník, ale také velkou podporou soutěží spojených s tímto oborem.                                                                   

                                                                                                                                 Š.P.


Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace, Křižíkova 106/15, 612 00 BRNO

IZO: 600 171 850    
IČ: 00 219 321   |   DIČ: CZ 00 219 321

telefon: 533 433 147-9 (spojovatelka)
e-mail: sekretariat@issabrno.cz
ID datové schránky: c84wg85

47534750

facebook RSS  Výsledek obrázku pro logo app store

 stravovani email Výsledek obrázku pro logo google play

 

počítadlo.abz.cz