dní
do konce školního roku
Integrovaná střední škola Brno

Hlavní menu

Novinky

10. únor 2016

Výsledky silového trojboje

Váhová kategorie do 60 kg

  1. Michal Kostyuk
  2. Jaroslav Kohoutek
  3. Adam Vávra

 

               Benč pres                        Dřep                           Mrtvý tah

  1. Adam Vávra              Michal Kostyuk           Michal Kostyuk     
  2. Bohuslav Mucha       Adam Vávra                Jaroslav Kohoutek
  3. Michal Kostyuk        Bohuslav Mucha         ------------------------   

 

Do 70kg

  1. Tomáš Kuchta
  2. Martin Spinka
  3. Jan Fejfuša
  4. Ondřej Diviš
  5. Michal Kozoň
  6. Patrik Polák
  7. Zdeněk Slaný
  8. Miroslav Janík
  9. Lukáš Flodr
  10. Matěj Horák

 

               Benč pres                        Dřep                            Mrtvý tah

  1. Martin Spinka            Tomáš Kuchta              Tomáš Kuchta
  2. Jan Fejfuša                  Martin Spinka             Michal Kozoň, Ondřej Diviš
  3. Tomáš Kuchta            Marek Sosnar              Martin Spinka

 

Do 80 kg

  1. Tomáš Osička
  2. Matěj Trojan
  3. Petr Stehno
  4. Pavel Strýček
  5. Nurma Magamedov
  6. Kryštof Matuš
  7. Josef Zachoval
  8. Adam Kopřiva
  9. David Mašek
  10. Martin Janalík
  11. Marek Babiš
  12. Lukáš Zavřel
  13. Jakub Kolínský
  14. Patrik Brtníček
  15. Lukáš Kozoň
  16. Lukáš Jirůšek
  17. Petr Handl
  18. David Kolář

 

                        Benč pres                      Dřep                             Mrtvý tah

  1. Petr Stehno                      Matěj Trojan                   Tomáš Osička
  2. Nurma Magamedov       Jakub Kolínský                 Pavel Strýček
  3. Jakub Kolínský                 Kryštof Matuš                 Matěj Trojan

 

Do 90 kg

 

  1. Oldřich Černocký
  2. Luboš Kunc
  3. Jan Cimbálník
  4. Michal Akrman
  5. Vojtěch Trebula
  6. Tomáš Tandler
  7. Josef Shejbal

 

                     Benč pres                           Dřep                             Mrtvý tah

  1. Luboš Kunc                Oldřich Černocký            Oldřich Černocký
  2. Oldřich Černocký       Luboš Kunc                     Luboš Kunc   
  3. Tomáš Tandler           Josef Shejbal                   Michal Akrman

 

Do 100 Kg

 

  1. Zdeněk Weiter
  2. Lukáš Urban
  3. Michael Šedý

 

                     Benč pres                          Dřep                             Mrtvý tah

  1. Lukáš Urban                   Lukáš Urban                    Zdeněk Weiter
  2. Zdeněk Weiter              Zdeněk Weiter                 Michal Šedý
  3.  -----------------                Michal Šedý                      ---------------------

 

Nad 100 Kg

 

  1. Michal Kaněra
  2. Jakub Veselý
  3. Marek Pavlíček

 

 

              Benč pres                      Dřep                             Mrtvý tah

  1. Michal Kaněra             Michal Kaněra            Michal Kaněra
  2. Jakub Veselý                Marek Pavlíček           Jakub Veselý
  3. ---------------                  Jakub Veselý               Marek Pavlíček

 

 

 

 

 


Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace, Křižíkova 106/15, 612 00 BRNO

IZO: 600 171 850    
IČ: 00 219 321   |   DIČ: CZ 00 219 321

telefon: 533 433 147-9 (spojovatelka)
e-mail: sekretariat@issabrno.cz
ID datové schránky: c84wg85

47534750

facebook RSS  Výsledek obrázku pro logo app store

 stravovani email Výsledek obrázku pro logo google play

 

počítadlo.abz.cz