dní
do konce školního roku
Integrovaná střední škola Brno

Hlavní menu

Novinky

27. listopadu 2015

AŠSK a sportovní klub ISŠA

AŠSK ČR je multisportovní občanské sdružení, které iniciuje a podporuje pohybové sportovní aktivity ve školních sportovních klubech v celé republice. Zásadně se odlišuje pojetím činnosti od ostatních sportovních sdružení, tím že akcentuje prožitek a samotnou účast v pohybových aktivitách.

  Školní sportovní soutěže

Všechny základní a střední školy mají možnost účasti na soutěžích AŠSK ČR , bez ohledu na členství v asociaci. Soutěží vždy družstva sestavená z žáků jedné školy. Jednotlivá kola soutěží koordinují okresní a krajské rady AŠSK ČR podle informací zveřejněných v brožuře Veřejně prospěšné programy AŠSK ČR na daný školní rok a Věstníku MŠMT . Při organizaci školních sportovních soutěží je důležitá spolupráce se samosprávnými a státními orgány na

všech úrovních, zvláště s krajskými úřady všech krajů v ČR .

  Integrovaná střední škola se pravidelně účastní městských nebo krajských soutěží a jako pořadatelská škola organizuje házenou a malou kopanou.  Od začátku školního roku 2015/ 16 proběhly sportovní akce, kterých se zúčastnila i reprezentace ISŠA. Byly to přebory SŠ v atletice, přespolním běhu, fotbalu, florbalu, basketbalu a házené. Velkého úspěchu dosáhl Patrik Šilhavý (1.KL), který obsadil v přespolním běhu za Lužánkami první místo. Závod na pět kilometrů zvládnul v čase 16:08. V kolektivních sportech překvapila druhým místem v přeborech města Brna reprezentace házené ve složení: Jakub Nezdařil (3.B), David Nováček (A2.B), Marek Vávra (2.KL), Filip Nakielný (P1.A), Vitaliy Dvorzhak  (P3.A), Marek Šedrla (A1.B), Marek Holčák (A2.A),  Lukáš Zavřel A3.B), Jiří Sojka (1.KL), Ondřej Gloza (1.B).

Další plánované sportovní akce proběhnou ve druhém pololetí a to přebory v malé kopané , nohejbalu a plážovém volejbalu. Speciálními disciplínami jsou závody ve šplhu a silovém víceboji.

 

Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace, Křižíkova 106/15, 612 00 BRNO

IZO: 600 171 850    
IČ: 00 219 321   |   DIČ: CZ 00 219 321

telefon: 533 433 147-9 (spojovatelka)
e-mail: sekretariat@issabrno.cz
ID datové schránky: c84wg85

47534750

facebook RSS  Výsledek obrázku pro logo app store

 stravovani email Výsledek obrázku pro logo google play

 

počítadlo.abz.cz