dní
do konce školního roku
Integrovaná střední škola Brno

Hlavní menu

Novinky

12. června 2015

Zkoušky profesní kvalifikace na ISŠA

Zkoušíme i odborníky z praxe aneb Zkoušky profesní kvalifikace na ISŠA

O víkendu 6. a 7. června proběhly na naší škole zkoušky profesní kvalifikace Autolakýrník přípravář 23-018-H a Autolakýrník finální povrchová úprava 23-019-H. Tyto dvě zkoušky navazovaly na ověření profesní kvalifikace Autolakýrník finální povrchová úprava, kterou ověřovala IŠŠA ve spolupráci s firmou Autofit začátkem tohoto roku.

            Absolventi těchto dvou zkoušek získali certifikát o úspěšném vykonání zkoušky z profesní kvalifikace evidované v Národní soustavě kvalifikací. Certifikát má, stejně jako výuční list, statut veřejné listiny. Prokazuje, že jeho držitel je kompetentní vykonávat povolání, pro které je stanovena daná kvalifikace, a jako takový je zaměstnavateli uznáván. Avšak podobně jako občanský průkaz není totéž jako cestovní pas, není tento doklad totéž jako výuční list. Úspěšní absolventi těchto dvou zkoušek mohou zažádat o vykonání závěrečné zkoušky z oboru Autolakýrník na kterékoliv škole v ČR, která vyučuje tento obor a získat výuční list oboru autolakýrník.

            Národní soustava kvalifikací je průběžně budovaný, státem podporovaný a občany i zaměstnavateli využitelný registr profesních kvalifikací existujících na pracovním trhu v ČR. Umožňuje zájemcům prokázat, že ovládají zvolenou kvalifikaci a získat celostátně uznávaný kvalifikační doklad, aniž by museli zasednout do školních lavic. 

Více najdete na: http://www.narodnikvalifikace.cz/kvalifikace-418-Autolakyrnik_finalni_povrchova_uprava/revize-387.

Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace, Křižíkova 106/15, 612 00 BRNO

IZO: 600 171 850    
IČ: 00 219 321   |   DIČ: CZ 00 219 321

telefon: 533 433 147-9 (spojovatelka)
e-mail: sekretariat@issabrno.cz
ID datové schránky: c84wg85

47534750

facebook RSS  Výsledek obrázku pro logo app store

 stravovani email Výsledek obrázku pro logo google play

 

počítadlo.abz.cz