dní
do konce školního roku
Integrovaná střední škola Brno

Hlavní menu

Novinky

18. listopadu 2014

Stáž žáků z Žiliny na Integrované střední škole automobilní Brno

Stáž žáků z Žiliny na Integrované střední škole automobilní Brno

V rámci spolupráce mezi školami se šest žáků s jedním pedagogickým doprovodem zúčastnili výměnného programu. Po úvodním přijetí žáků a prohlídce školy se návštěva naobědvala a ubytovala na pokojích naší školy, ve středisku Dunajevského 1. Večeře měli stážisti rezervovánu v Žabovřeskách, restauraci za Kapličkou. 

Celý týden byli stážisti převáženi na pracoviště Křižíkova 15, kde pracovali u jednotlivých našich pedagogů na pracovišti běžných opravy, elektro, motory, diagnostiky, diagnostické linky, geometrie, pracovišti měření výkonu motoru – dynamometr a válcová zkušebna výkonu na vozidle. Žáky také zaujala nová výuková pomůcka, vozidlo NISSAN Leaf - Elektromobil. 

Stážisti viděli památky našeho města Brna, s kterými je ochotně seznámila paní Dr. Vieweghová. Jedno odpoledne v naší tělocvičně sehráli žáci fotbalový zápas proti našim žákům, výsledek 3:9 pro naše barvy. Také byla zajištěna exkurze do firmy Honeywell – turbodmychadla. V okolí žáci zhlédli Brněnskou přehradu a hrad Veveří.

Poslední den ráno jsme se se stážisty rozloučili. Žáci chválili školu po stránce vybavení, pořádku a organizace. Líbil se jim přístup vyučujících k žákům. Většina by na naší škole chtěla být déle. 

Těšíme se na další spolupráci. 

Všem, kteří se podíleli na zajištění a vlastním průběh stáže, děkuji. 

P.O.

Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace, Křižíkova 106/15, 612 00 BRNO

IZO: 600 171 850    
IČ: 00 219 321   |   DIČ: CZ 00 219 321

telefon: 533 433 147-9 (spojovatelka)
e-mail: sekretariat@issabrno.cz
ID datové schránky: c84wg85

47534750

facebook RSS  Výsledek obrázku pro logo app store

 stravovani email Výsledek obrázku pro logo google play

 

počítadlo.abz.cz