dní
do konce školního roku
Integrovaná střední škola Brno

Hlavní menu

Mimoškolní aktivity

plakát VDP 2016-1  Brno.jpg

časový harmonogram.jpg

Lyžařský kurz 2016

Ve dnech 21. 2. – 26 2. 2016 proběhl jeden turnus lyžařského (snowboardového) kurzu v areálu Dolní Morava, kterého se zúčastnili žáci ze tří tříd prvního ročníku studijních oborů Autotronik, Dopravní prostředky. Pedagogický dozor zajišťoval vedoucí kurzu Mgr. Patrik Ingr a instruktoři Mgr. Jiří Lukáš a Mgr. Štefan Papala. Lyžařský výcvik začínal důkladnou přednáškou o bezpečnosti a znalostech 10 pravidel FIS o chování na sjezdových tratích. Po seznámení se se ski areálem Dolní Morava byli žáci rozděleni do dvou lyžařských a jednoho snowboardového družstva. V každém družstvu se zdokonalovali a učili podle postupů přizpůsobených jejich vlastní lyžařské a snowboardové vyspělosti. Během pěti dnů nováčci zvládli metodickou řadu pro začátečníky a pokročilí lyžaři (snowboardisti) se zdokonalili ve svých dovednostech. V odpoledních hodinách byly dny zpestřeny  jedinečným adrenalinovým zážitkem na bobové, sáňkařské dráze a Stezce v oblacích.

Stezka v oblacích je nová vyhlídka, která se nachází poblíž chaty Slaměnka, nedaleko horní stanice lanovky Sněžník, v nadmořské výšce 1116 m. n. m. Je vysoká 55 metrů a na vrchol se pohodlně dostanete po dřevěné cestě. Ti odvážnější mohou k cestě dolů využít unikátní 101 m dlouhý nerezový tobogán s okýnky. Ze samého vrcholu se naskýtají dech beroucí výhledy na celý masiv Králického Sněžníku s malebným údolím řeky Moravy, v dálce pak i hlavní hřeben Jeseníků, Suchý vrch a Krkonoše. Fotografie a krátké video mohou zájemci shlédnout na nových webových stránkách školy.

 

                                                                                                                 Mgr. Patrik Ingr

Adaptační kurz na Podhradí

Adaptační kurz je jedním z alternativních přístupů k poznání a stmelení nově vznikajících třídních skupin nebo posílení stávajících kolektivů.

Cíle kurzu:

  • urychlit a kultivovat fáze vývoje skupiny
  • prohloubit vzájemné poznání a poznání třídního učitele
  • rozvoj osobnostních a sociálních kompetencí studentů
  • rozvoj spolupráce
  • předání zpětné vazby účastníkům kurzu.

Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace, Křižíkova 106/15, 612 00 BRNO

IZO: 600 171 850    
IČ: 00 219 321   |   DIČ: CZ 00 219 321

telefon: 533 433 147-9 (spojovatelka)
e-mail: sekretariat@issabrno.cz
ID datové schránky: c84wg85

47534750

facebook RSS  Výsledek obrázku pro logo app store

 stravovani email Výsledek obrázku pro logo google play

 

počítadlo.abz.cz