dní
do konce školního roku
Integrovaná střední škola Brno

Hlavní menu

Kalendář sportovních soutěží

Kalendář okresních soutěží SŠ ve šk.r. 2016/2017 - Brno-město

Soutěž:                                   Termín:           Jméno,adresa poř.školy:

Postupové soutěže do RF                                                         

Atletika  SP                                   20. 9.2016     Michael Svoboda 775 027 957

Přespolní běh  V.                            4.10.2016     Josef  Šuler, Gymnázium Křenová 36, 602 00 Brno

Stolní tenis  V.  H, D                    18.10.2016     Petr Jankůj, SŠ informatiky a spojů, Čichnova 23, 635 00 Brno

                   finale   H                    19.10.2016

Kopaná    PJM                       3. – 21.4. 2017     Luděk Huňáček,  SPŠ stavební, Kudelova 8, 662 51 Brno

Kopaná ISF H, D                 19. – 30.9. 2016     Luděk Huňáček,  SPŠ stavební, Kudelova 8, 662 51 Brno

Házená  V.  H, D          29.11.2016     Patrik Ingr, ISŠA, Křižíkova 15, 612 00 Brno

                           finále                    30.11.2016

Plavání  V.                                    24.11.2016      Olga Švajdová, ZŠ Arménská 21, 625 00 Brno

Basketbal VI.B    dívky                  7.11.2016     Oldřich Semík, SPŠ stavební, Kudelova 8, 662 51 Brno

BasketbaVI.B    hoši                    8.11.2016     Jaroslav Tesař, SPŠ stavební, Kudelova 8, 662 51 Brno

                               finále                10.11.2016

Florbal  V. H, D                28.11.- 16.12.2016      Petr Jakeš, ISŠ Purkyňova 97, 612 00

Volejbal V. H, D                20.10. - 2.12.2016      Petr Stupka, Gymnázium, tř. Kpt. Jaroše 14, 658 70 Brno

 

Šplh                                                 28.2.2017     Michal Píška, SŠ polytechnická, Jílová 36g, 602 00 Brno     

Silový čtyřboj hoši                         29.3.2017     Michal Píška, SŠ polytechnická, Jílová 36g, 602 00 Brno     

Silový čtyřboj dívek                       29.3.2017     Zdeněk Uberhuber, BPA, Zoubkova 20, 634 00 Brno       

Plážový volejbal      hoši                29.5.2017     Milan Kuchařík  1.ZNG, Mendlovo nám.   tel.: 774693414

Plážový volejbal     dívky              30.5.2017      Milan Kuchařík  1.ZNG, Mendlovo nám.   tel.: 774693414

                        

Soutěže do úrovně kraje

Basketbal V.    dívky                      22.3.2017     Oldřich Semík, SPŠ stavební, Kudelova 8, 662 51 Brno

                          finále                   

Basketbal  V.    hoši                       23.3.2017     Jaroslav Tesař, SPŠ stavební, Kudelova 8, 662 51 Brno

                            finále                    24.3.2017                                                                                  

Futsal V.           hoši             22.2.2017      Patrik Ingr, ISŠA, Křižíkova 15, 612 00 Brno                       

                            finále                       2.3.2017

Pohybové skladby                          30.3.2017     Eva Svitavská, OA,SOŠK a VOŠ, Kotlářská 9, 611 53 Brno  

 

Nepostupové soutěže

“Aerobic Master Class”              8.12.2016      Eva Svitavská, OA,SOŠK a VOŠS, Kotlářská 9, 611 53 Brno        

Futsal                dívky                     7.3.2017     Kateřina Zemanová,  OA Eldo, Střední 59, Brno

Malá kopaná                       9.5.2017     Patrik Ingr, ISŠA, Křižíkova 15, 612 00 Brno  

                           finále                   11.5.2017  

Nohejbal                                       16.5. 2017      Roman Komínek,   SŠSŘ Brno- Bosonohy, Pražská 38 b, 642 00 

                                                                                                                                                               

Soutěže organizované ve spolupráci s jinými subjekty

Šachy                                       listopad 2016        BCVČ Milénova 13, 638 00 Brno

71. ročník Běh Lužánkami       březen.2017       

Juniorský maraton                    duben 2017        Prague International Marathon, Záhořanského 3, 120 00 Praha

 

Soutěže jsou pořádané ve spolupráci AŠSK,  MmB a ředitelstvím škol, které tyto soutěže organizují.

Soutěží SŠ kat. V.  se mohou zúčastnit žáci narozeni 1997  - 2001 ( kvinta – oktáva).

 

Soutěží VI. se mohou zúčastnit jen studenti s  datem narození  VI.A 1999-2001, VI.B 1999 - 2002

Pořadatel a spolupořadatel soutěže nehradí účastnické poplatky.

 

ISŠA je pořadatelskou školou pro sporty – Házená, Malá kopaná, Futsal.

Zeleně označených soutěží se zúčastníme.

 

 

V Brně dne 15.9.2016                                                                    Mgr. Patrik Ingr

Kalendář krajských soutěží ve školním roce 2016 - 2017 JIM

 

Typ sport        datum adresa
B Atletika SP - Corny 27.9.2016 Gymnázium, Sady 28.října 1 690 28 Břeclav
B - P Přespolní běh ZŠ 7.10.2016 ZŠ U Červených domků 40,695 03 Hodonín
C Přespolní běh ZŠ, SŠ 7.10.2016 ZŠ U Červených domků 40,695 03 Hodonín
C - RF Stolní tenis  2.11.2016 ZŠ Očovská 1, 695 01 Hodonín
C Stolní tenis  2.11.2016 ZŠ Očovská 1, 695 01 Hodonín
B-P Fotbal PJM 10.5.2017 SŠ TEGA Blansko, Bezručova 33, 678 01
C - RF Fotbal ISF 12.10.2016 SŠ TEGA Blansko, Bezručova 33, 678 01
B Házená hoši, dívky 26.1.2017 Jungmannova 23, 612 00 Brno
C Basketbal SŠ hoši 2.12.2016 SPŠ stav. Kudelova 8, 662 51 Brno
C Basketbal SŠ dívky 2.12.2016 SPŠ stav. Kudelova 8, 662 51 Brno
C Basketbal SŠ hoši 31.3.2017 SPŠ stav. Kudelova 8, 662 51 Brno
C Basketbal SŠ dívky 31.3.2017 SPŠ stav. Kudelova 8, 662 51 Brno
B Florbal  ZŠ dívky 17.1.2017 ZŠ Komenského nám.495, 684 01 Slavkov u Brna
B Florbal  ZŠ hoši 18.1.2017 ZŠ, Dlouhá 35, 691 23 Pohořelice
B SLZŠ Florbal  ZŠ dívky  30.11.2016 ZŠ, Dlouhá 35, 691 23 Pohořelice
B SLZŠ Florbal  ZŠ hoši  29.11.2016 ZŠ Komenského nám.495, 684 01 Slavkov u Brna
B SLZŠ Házená ZŠ hoši, dívky 2.12.2016 ZŠ VM, Růžová 7, 664 91 Ivančice
B SLZŠ Basketbal ZŠ dívky  27.3.2017 ZŠ Újezd Kyjov, Újezd 990, 697 27 Kyjov
B SLZŠ Basketbal ZŠ hoši  24.3.2017 ZŠ Měšťanská 21, 620 00 Brno
B SLZŠ Plavání    
B SLZŠ Volejbal ZŠ  chlapci 4.5.2017 Gymnázium, Riegrova 17,664 51 Šlapanice
B SLZŠ Volejbal ZŠ dívky  3.5.2017 Gymnázium, Riegrova 17,664 51 Šlapanice
B  SLZŠ Minifotbal ZŠ hoši a dívky 3.5.2017 ZŠ TGM Rodkovského 2, 678 01Blansko
B SLZŠ Pohár rozhlasu ZŠ  23.5.2017 Gymnázium, Sady 28.října 1 690 28 Břeclav
B Vybíjená otev. 18.5.2017 ZŠ Pavlovská 16, 623 00 Brno
B Vybíjená dívky 17.5.2017 ZŠ Pavlovská 16, 623 00 Brno
C Atletický čtyřboj ZŠ 31.5.2017 ZŠ Slovácká 40, Břeclav
B-P Mc Donald's cup 24.5.2017 Gymnázium tř.Kpt.Jaroše 14,658 70 Brno
C-P Basketbal   dívky 12.4.2017 ZŠ Smíškova 840, 66601 Tišnov
C-P Basketbal hoši 5.4.2017 ZŠ Smíškova 840, 66601 Tišnov
C - RF Plavání SŠ 24.11.2016 ZŠ Arménská 21, 625 00 Brno
Plavání ZŠ 24.11.2016 ZŠ Arménská 21, 625 00 Brno
C - RF Florbal  SŠ  dívky 9.3.2017 SportPoint, Střední 26, Brno-Ponava
C - RF Florbal  SŠ  hoši 7.3.2017 SportPoint, Střední 26, Brno-Ponava
C Šplh ZŠ 8.12.2016 SŠ polytechnická Jílová 36g, 639 00 Brno
C - RF Šplh SŠ 2.3.2017 SŠ polytechnická Jílová 36g, 639 00 Brno
B Volejbal SŠ dívky 13.1.2017 Gymnázium, Komenského nám. 4, 669 01 Znojmo
B Volejbal SŠ chlapci 6.1.2017 Gymnázium, Komenského nám. 4, 669 01 Znojmo
C - RF Pohybové skladby 30.3.2017 OA, SOŠK a VOŠ, Kotlářská 9, 611 53 Brno
Silový čtyřboj ZŠ 1.12.2016 SŠ polytechnická Jílová 36g, 639 00 Brno
C - RF Silový čtyřboj SŠ 5.4.2017 SŠ polytechnická Jílová 36g, 639 00 Brno
C Halový fotbal ZŠ 3.4.2017 ZŠ VM, Růžová 7, 664 91 Ivančice
C - RF Sportovní gym.    
C - P Štafetový pohár 12.5.2017 Gymnázium, Sady 28.října 1 690 28 Břeclav
C Futsal hoši 9.3.2017 ISŠ automobilní, Křižíkova 15, 612 00 Brno
Volejbal 3+3 mix 18.5.2017 ZŠ Letovice
C Plážový volejbal 8.6.2017 I.NZG Brno, Mendlovo nám. 3/4, 603 00 Brno
C - RF Plážový volejbal 1.6.2017 I.NZG Brno, Mendlovo nám. 3/4, 603 00 Brno

ssk.jpg

Školní sportovní klub pořádá nábor : reprezentace školy 

 

-          Fotbal

-          Ping  pong

-          Volejbal

-          Baketbal 3 X 3

 

Pohár Josefa Masopusta  –  25.9.2015

Stolní tenis  –  20.10.2015

Volejbal  –  6.10.2015

Basketbal  3X3 -  9.10.2015

Informace kabinet Tv , Mgr. Patrik Ingr

Kalendář okresních soutěží SŠ ve šk.r. 2015/2016 - Brno-město

 

Soutěž:

Termín

 

Adresa poř.školy:

 

 

 

 

 

Postupové soutěže do RF

 

 

 

Atletika  SP

16. 9.2015  

 

 

 

 

 

 

Přespolní běh  VI.B

1.10.2015   

 

 

 

 

 

 

Basketbal 3x3  VI.A

8.10.2015

 

 

 

 

 

 

Stolní tenis  VI.B

20.10.2015

 

 

                   finale   H

22.10.2015

 

 

Kopaná    PJM

18. – 30.9. 2015  

 

 

 

 

 

 

Házená  VI.A  H,

Brno

10.11.2015

 

 

Mgr. Patrik Ingr, ISŠ automobilní, Křižíkova 15, 612 00

 

 

                           finále

19.11.2015

 

 

                         

 

 

 

BasketbaV.    hoši

11.11.2015

 

 

                            finále

12.11.2015 

 

 

 

 

 

 

Volejbal VI.B

19.10.- 6.11.2015  

 

 

 

 

 

 

Šplh

8.3.2016    

 

 

 

 

 

 

Silový čtyřboj hoši

6.4.2016    

 

 

         

 

 

 

Plážový volejbal      hoši

30.5.2016

 

 

                        

 

 

 

Soutěže do úrovně kraje

 

 

 

 

 

 

 

Přespolní běh V.

1.10.2015    

 

 

 

 

 

 

Stolní tenis  V.  H

20.10.2015

 

 

                      finale H

22.10.2015

 

 

 

 

 

 

Plavání  V.

26.11.2015

 

 

 

 

 

 

Florbal  V.

20.11.- 4.12.2015     

 

 

 

 

 

 

Volejbal V.

1.-28.2.2016

 

 

 

 

 

 

Futsal V.           hoši

Brno                       

16.2.2016     

 

Mgr. Patrik Ingr, ISŠ automobilní, Křižíkova 15, 612 00

 

                            finále

18.2.2016

 

 

 

 

 

 

Nepostupové soutěže

 

 

 

 

 

 

 

Házená  V.       hoši

Brno

15.3.2016    Mgr. Patrik Ingr, ISŠ automobilní, Křižíkova 15, 612 00

 

 

 

                           finále  H+D

17.3.2016

 

 

Malá kopaná

Brno  

10.5.2016

 

Mgr. Patrik Ingr , ISŠ automobilní, Křižíkova 15, 612 00

 

 

                           finále

12.5.2016  

 

 

Nohejbal

25.5.2016

 

 

                                                                                                                                                               

Soutěže organizované ve spolupráci s jinými subjekty

Šachy

listopad 2015       

71. ročník Běh Lužánkami

19.3.2016       

Juniorský maraton

duben. 2016       

 

Soutěže jsou pořádané ve spolupráci AŠSK,  MmB a ředitelstvím škol, které tyto soutěže organizují.

Soutěží SŠ kat. V.  se mohou zúčastnit žáci narozeni 1996  - 2000 ( kvinta – oktáva).

 

Soutěží VI. se mohou zúčastnit jen studenti s  datem narození  VI.A 1998-2000, VI.B 1998 - 2001

Pořadatel a spolupořadatel soutěže nehradí účastnické poplatky.

 

 

Školní sportovní klub ISŠ automobilní Brno, Křižíkova 15

pořádá

 Sportovní dny -Turnaj v MALÉ KOPANÉ

pro školní rok 2014/2015

A. VŠEOBECNÁ  USTANOVENÍ:

 Pořadatel                    : Integrovaná střední škola automobilní Brno, Křižíkova, úsek TV

 Datum konání           : skupiny – pátek     26.6 .2015

                                        finále    - pondělí  29.6 .2015

 Místo konání              :  hřiště s travnatým povrchem ISŠA

     

Účastníci                     : družstvo tvoří  10  hráčů

Přihlášky                    : mailem do 25.6. 2015 na adresu: ingr@issabrno.cz

Losování                     : 25.6 . 2015 v 8 00 hřiště ISŠA

 

  Při pozdním podání přihlášky nebude družstvo  zařazeno do soutěže !

 Informace                  : kabinet TV , Mgr. Patrik INGR

  

B. TECHNICKÁ  USTANOVENÍ:

 Předpis                       : hraje se podle pravidel a soutěžního řádu ČMFS pro malou kopanou.

                                     ( 5 hráčů v poli + brankář )

Hrací doba                 : 2 x 15 min., přestávka 5 minut

 Systém soutěže           :

bude určen podle počtu přihlášených družstev při losování 

Hodnocení                 :

o umístění ve skupině rozhoduje počet bodů, vzájemný zápas, rozdíl skóre, vyšší počet vstřelených branek, penalty,los

Ceny                           : družstva na 1. – 3. místě obdrží diplomy a pohár,

                                     odměněni  budou i nejlepší hráč a brankář

 Upozornění                :

vedoucí družstva (pedagogický dozor) zodpovídá za správnost a úplnost předložených soupisek i za osobní věci hráčů v šatnách, dozor končí po předání šaten vedoucímu skupiny.

 

                                                                                                                            Mgr. Patrik INGR


 

Kalendář sportovních soutěží středních škol ve šk.r. 2014/ 2015

Soutěže jsou přádané ve spolupráci AŠSK, MmB a ředitelstvím škol, které tyto soutěže organizují.

Integrovaná střední škola automobilní se ve školním roce 2014/ 2015 zúčastní těchto akcí:

Září  – 

 

 

 

Říjen  –         

 

 

Listopad –   

 

 

 

 

Prosinec –   

Leden -    

Únor  -           

Březen – 

 

 

 

Květen –      

Červen –      

 

Atletika SP                                          

Fotbal                                                 

Basketbal 3 x 3     

                             

Přespolní běh                                    

Stolní tenis     

                     

Basketbal  (roč. 97 – 2000)            

Futsalová liga SŠ                             

Házená                                      

Plavání       

 

Florbal  - liga                                 

Volejbal                                   

Futsal         

Šplh     

Basketbal ( roč. 95 – 99 )

Silový čtyřboj        

                        

Malá kopaná                                    

Plážový volejbal                               

 

17.9. 2014

15.9. - 30.9.2014

30.9.  2014

 

1.10. 2014

15.10. 2014

 

5.11. 2014

15.11. 2014

18.11. 2014

27.11. 2014

 

10.11. – 12.12.2014

5.-16.1.2015

 17.2. 2015

6.3. 2015

18.3. 2015

19.3. 2015

 

12.5. 2015

1.6. 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V Brně dne 1.10. 2014                                                                                 Mgr. Patrik Ingr

Kalendář sportovních soutěží středních škol ve šk.r. 2014/ 2015

Soutěže jsou přádané ve spolupráci AŠSK, MmB a ředitelstvím škol, které tyto soutěže organizují.

Integrovaná střední škola automobilní se ve školním roce 2014/ 2015 zúčastní těchto akcí:

Září  – 

 

 

 

Říjen  –         

 

 

Listopad –   

 

 

 

 

Prosinec –   

Leden -    

Únor  -           

Březen – 

 

 

 

Květen –      

Červen –      

 

Atletika SP                                         

Fotbal                                                 

Basketbal 3 x 3     

                             

Přespolní běh                                    

Stolní tenis     

                     

Basketbal  (roč. 97 – 2000)            

Futsalová liga SŠ                             

Házená                                      

Plavání       

 

Florbal  - liga                                 

Volejbal                                   

Futsal         

Šplh     

Basketbal ( roč. 95 – 99 )

Silový čtyřboj        

                        

Malá kopaná                                    

Plážový volejbal                               

 

17.9. 2014

15.9. - 30.9.2014

30.9.  2014

 

1.10. 2014

15.10. 2014

 

5.11. 2014

15.11. 2014

18.11. 2014

27.11. 2014

 

10.11. – 12.12.2014

5.-16.1.2015

 17.2. 2015

6.3. 2015

18.3. 2015

19.3. 2015

 

12.5. 2015

1.6. 2015

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

V Brně dne 1.10. 2014                                                                                 Mgr. Patrik Ingr

 

Nohejbalový turnaj ISŠA

I. ročník sportovního klání proběhl 15. 12. 2014 ve sportovní hale ISŠA

 

   Příjemná předvánoční atmosféra a nečekaně velká účast soutěžících a fanoušků provázela sportovní nohejbalovou akci konanou úsekem  tělesné výchovy .
V 8 hodin, po nástupu 32 trojčlenných týmů a úvodním slovu pana ředitele byly zahájeny první duely, kde nikdo nikoho nešetřil. Někteří pojali hru jako příjemné zpestření školního dne, někteří se do zápasů vyloženě "obuli" s cílem dosáhnout mety nejvyšší. Nebyla nouze o hraniční zákroky na síti i základní čáře, nezřídka museli zasahovat rozhodčí. Napříč tomu každý zápas končil podáním rukou s blahopřáním vítězům.
Postupně se do semifinále a finále probojovali ti nejlepší.

Finálová skupina a pořadí:

  1. Florián, Ševčík, Audy                  A4.A
  2. Doleček, Chloupek , Svoboda  AN.2
  3. Samson,  Oberšlík, Rohovský   P3.A
  4. Janíček, Hanák,  Had                 A4.A

 

O pohár rektora Univerzity obrany

Univerzita obrany uspořádala  6. ročník vědomostně-dovednostní branné soutěže pro studenty středních škol, která proběhla v úterý 23. září 2014 ve sportovním areálu univerzity v kasárnách Jana Babáka v Brně. V soutěži O pohár rektora Univerzity obrany se utkalo dvacet tříčlenných družstev z třinácti středních škol a gymnázií Jihomoravského kraje.

První část soutěže zahrnovala zrychlený čtyřkilometrový přesun v areálu kasáren, kde na soutěžící čekaly vědomostní disciplíny, které představovaly testy ze základních znalostí matematiky a fyziky, z reálií Velké Británie v angličtině a ze všeobecného přehledu.

Po odběhnutí vyznačené trasy následovaly branně dovednostní disciplíny. Každý soutěžící absolvoval tři hody granátem na cíl, střelbu ze vzduchovky na terč a překonání klasické vojenské překážkové dráhy. Nejvíce zábavy si soutěžící užili ve štafetovém závodu na koloběžkách, v němž někteří předvedli slušné výkony. Víc námahy a zručnosti vyžadovala další z disciplín, a sice lanové aktivity, při nichž soutěžící plnili úkoly na lezeckém trenažéru „Jakub“.

Družstvo naší školy ve složení Romana Tumova z P1A, Petr Konečný z P2A a David Pospíšil z 2C statečně bojovalo a umístilo se na 10. místě a za předvedené výkony si zaslouží pochvalu.

Součástí branné soutěže, kterou připravilo Centrum tělesné výchovy a sportu UO spolu s oddělením vnějších vztahů UO, byla prezentace samotné Univerzity obrany. Soutěžící se dozvěděli informace o možnostech studia na jejích fakultách. Po soutěži všichni ochutnali pravý vojenský guláš, který si skutečně pochvalovali a přidávali.

                                                     Vedoucí družstva dr.Arnošta Vieweghová

 

Vánoční ISŠA motokáry

    V brněnské Kart Aréně se jel pro studenty Integrované střední školy automobilní již tradiční Vánoční závod - motokárové závody jednotlivců. Vítězem mužské kategorie se stal Patrik Brtníček , mezi ženami byla nejrychlejší Romana Tůmová. Do závodu se přihlásilo 22 závodníků, kteří nejdříve bojovali o umístění v kvalifikačních kolech. Samotný závod se jel vyřazovacím způsobem, do kterého postoupilo 6 nejlepších jednotlivců. Vítězové obdrželi krásné poháry a diplomy.

 

 

Integrovaná střední škola automobilní Brno, příspěvková organizace, Křižíkova 106/15, 612 00 BRNO

IZO: 600 171 850    
IČ: 00 219 321   |   DIČ: CZ 00 219 321

telefon: 533 433 147-9 (spojovatelka)
e-mail: sekretariat@issabrno.cz
ID datové schránky: c84wg85

kontaktautoškola (2)

facebook RSS Výsledek obrázku pro logo app store

 stravovani email Výsledek obrázku pro logo google play

 

počítadlo.abz.cz